Firma Profili

SAKA YAPI İNŞAAT kurulduğu 1995 yılından beri insanlara ve kurumlara yaklaşımıyla , gerçekleştirdiği projelerle kalitesini ve güvenilirliğini insanlara kanıtlamıştır.

Her geçen gün hedeflerini ve gelişimini yükselterek çağdaş dünyaya uygun projeler üretmektedir.

İstanbul ağırlıklı çalışmakta olan firmamız, inşaat sektöründe faliyetlerini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Okul, sağlık tesisleri,,askeri tesisler,,spor tesisleri , konutlar doğalgaz tesistaları , tarihi bina onarımları ve tadilat işleri ,müze onarımları ve tadilat işleri , çevre tanzimi işleri firmamızın faliyetlerini oluşturmaktadır.

Firmamız inşaat sektörünü kalkınmanın yapıtaşlarından biri olarak gördüğü için, projelerinde her zaman en ince detalylara önem vererek daima en iyiyi hedeflemeye çalışmıştır.

Çağdaş dünyanın beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken gelişimde ,  başarıda , hizmette ve müşteri memnuniyetinde her zaman sınırları zorlamıştır .

İnşaat sektörünün farklı alanlarında her zaman aynı uzmanlık ve deneyimle hizmet verirken tamamladığımız her yeni projenin çevremiz ve şirket gelişimine değerler kattığına inanıyoruz.

Firmamız çalışmalarında müşteri memnuniyetini en üstte tutmayı prensip edinmiştir.

Hizmet verdiği her yeni kurum ve bireyden aldığı tecrübeler ve olumlu görüşler sayesinde hırslı ve azimli çalışmalarıyla yoluna devam etmektedir.