Hakkımızda


SAKA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.

13 şubat 1995 yılında kurulmuş olup bugüne kadar olan çalışmalarımız inşaat konusundaki uzmanlığı kaliteden ödün vermeyen anlayışı ve kadrosundaki uzman insanlara dayanmaktadır. İnşaatçılık geleneğine kaliteden ve hizmet anlayışından ödün vermeden toplumsal sorumluluğun bilinciyle devam etmektedir.

Firmamız inşaat sektöründe yurt içinde her türlü altyapı inşaatları (kanal,kanalizasyon,içme suyu, gölet vb. )ve üst yapı inşaatları (toplu konut, okul ,restorasyon ve dinlenme tesisleri hastaneler ,fabrikalar ,çok katlı binalar vb. )konularında hizmet vermektedir

Bugüne kadar gerek resmi kurum ve kuruluşların yapmış olduğu ihaleli işleri müteahhit firma olarak yüklenmiş olduğumuz büyük projelerin bize verilen süre içersinde başarıyla yapmış olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Ülkemizin çeşitli yerlerinde yapmış olduğumuz inşaatların sonucunda firmamızla ilgili olumlu değerlendirmeler bizlere yeni işlerde ülkemizde ve yurt dışında cesaret ve yön vermektedir.Şirketimiz inşaat işleri kapsamında iş/hizmet ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.Bu üretimlerin ISO 9001:2000 standartlarında verilen koşullara uygun olarak yerine getirmektedir.